Şirketimizin Yeni “Fikir ve Ödüllendirme Platformu” olan “TepeBook” Açıldı!

Genel Müdürümüz’den çalışanlarımıza iletilen mesajla TepeBook platformunun duyurusunu sizlerle paylaşıyoruz. 

Değerli arkadaşlarım,

Tepe Savunma olarak başlatmış olduğumuz, şirketimizin ilk “ Fikir ve Ödüllendirme Platformu” olan TepeBook, Temmuz 2017  itibariyle hayata geçmiş bulunmaktadır.

Tepebook’ un amacı, siz değerli çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini arttırmak, yeni fikirlerin gelişebilmesi için  düşünmemizi sağlamak ve en önemlisi şirketimiz içinde sinerji yaratabilmektir.

Sizlerden gelecek yeni fikirlerle beslenecek ve güçlenecek olan bu platform, Tepe Savunma için çok büyük bir değer taşımaktadır.

Yeni platformumuzun gelişimi için sizlerden beklentimiz, TepeBook sayfamızda sunduğumuz, belirlenmiş kategori başlıkları altında fikir ve önerilerinizi bizlerle  paylaşıyor olmanız ve  bu yeni fikir geliştirme platformu hakkında, ekiplerinizi bilgilendirip,  kullanmalarını  teşvik ediyor olmanızdır.

Ağustos ayındaki fikir geliştirme yarışmamız, ‘maliyet avcıları ve çevre dostları’ kategorilerinde yapılacaktır. Daha önce önerilmemiş olan, uygulanabilir, ölçülebilir ve sürdürülebilir olan her fikir, komite tarafından değerlendirilecek ve her kategoriden fikir birincileri, 500’er TL hediye puanla ödüllendirilecektir.

Sizlerin ve ekiplerinizin ağustos ayı itibariyle projeye katılımını ve önerdikleri fikirlerle, Tepe Savunma’ nın gelecek dönem plan ve hedeflerini güçlendirmelerini dilerim.

Bora Doğualp

Genel Müdür